WR08W6194FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR08W6194FTL
JLCPCB Part #
C4152185
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS