SG73P2ATTD1501D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1501D
JLCPCB Part #
C3954367
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS