RN73H2ETTD4370B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4370B10
JLCPCB Part #
C4224867
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS