RN73R2ETTD3652F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3652F25
JLCPCB Part #
C2602990
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS