RK73H3ATTE17R4F
MFR.Part #
RK73H3ATTE17R4F
JLCPCB Part #
C2581656
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS