SG73P2ATTD1473D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1473D
JLCPCB Part #
C4125489
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS