RN73R1JTTD21R3F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD21R3F100
JLCPCB Part #
C4288465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS