SG73P2ATTD1873D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1873D
JLCPCB Part #
C3987215
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS