RN73H2ETTD1300F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1300F10
JLCPCB Part #
C3997794
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS