AF0805FR-07332KL
MFR.Part #
AF0805FR-07332KL
JLCPCB Part #
C2105113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS