RK73H1HTTC1500F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1500F
JLCPCB Part #
C830282
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS