RN732BTTD2050B10
MFR.Part #
RN732BTTD2050B10
JLCPCB Part #
C4308113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS