SG73P2ATTD1402D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1402D
JLCPCB Part #
C4259082
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS