SG73S2ATTD1243F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1243F
JLCPCB Part #
C4299924
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS