RK73H2ATTD3243D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3243D
JLCPCB Part #
C2577074
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS