RN73H2ETTD2580F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2580F25
JLCPCB Part #
C3993765
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS