SG73P2ATTD1373D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD1373D
JLCPCB Part #
C3976692
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS