SR731JTTD2R55F
MFR.Part #
SR731JTTD2R55F
JLCPCB Part #
C2599778
Description
-55℃~+150℃ 2.55Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS