RN732BTTD5600F10
MFR.Part #
RN732BTTD5600F10
JLCPCB Part #
C3950926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS