SG73P2ATTD115G
MFR.Part #
SG73P2ATTD115G
JLCPCB Part #
C3976208
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS