TNPW080529K8BETY
MFR.Part #
TNPW080529K8BETY
JLCPCB Part #
C3997940
Description
-55℃~+125℃ 125mW 29.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount