RN732BTTD1890C25
MFR.Part #
RN732BTTD1890C25
JLCPCB Part #
C3967398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 189Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS