SG73P2ATTD1131F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD1131F
JLCPCB Part #
C4332119
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS