P0805Y1871FNT
MFR.Part #
P0805Y1871FNT
JLCPCB Part #
C4359671
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS