RN73H2ETTD5901B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5901B10
JLCPCB Part #
C4272270
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS