RN732ATTD3322B10
MFR.Part #
RN732ATTD3322B10
JLCPCB Part #
C3999347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS