RN73H2ETTD56R0B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD56R0B50
JLCPCB Part #
C3942848
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS