SG732ETTD394K
MFR.Part #
SG732ETTD394K
JLCPCB Part #
C3934754
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS