RN732BTTD1431C10
MFR.Part #
RN732BTTD1431C10
JLCPCB Part #
C4113340
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS