SG73P2ATTD111J
MFR.Part #
SG73P2ATTD111J
JLCPCB Part #
C4337715
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS