RK73G2ARTTD8062F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD8062F
JLCPCB Part #
C5874288
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS