SG73P2ATTD511J
MFR.Part #
SG73P2ATTD511J
JLCPCB Part #
C4127387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS