RN73H2ETTD7502F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7502F50
JLCPCB Part #
C4081197
Description
250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS