SG733ATTE154K
MFR.Part #
SG733ATTE154K
JLCPCB Part #
C4105608
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS