SG73P2ATTD101G
MFR.Part #
SG73P2ATTD101G
JLCPCB Part #
C4128166
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS