RN73H1ETTP5831B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5831B50
JLCPCB Part #
C3936828
Description
-55℃~+155℃ 5.83kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS