SG73P2ERTTD361J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD361J
JLCPCB Part #
C5751863
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS