SG73P2ARTTD910G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD910G
JLCPCB Part #
C6483114
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS