RN732BTTD1062A10
MFR.Part #
RN732BTTD1062A10
JLCPCB Part #
C3933545
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS