SG73P2ERTTD910G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD910G
JLCPCB Part #
C5894409
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS