RN73H2BTTD5303B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5303B50
JLCPCB Part #
C4074719
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS