SG73P2ARTTD9100F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD9100F
JLCPCB Part #
C7078600
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS