RN731JTTD6122F100
MFR.Part #
RN731JTTD6122F100
JLCPCB Part #
C4117601
Description
-55℃~+155℃ 61.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS