SR73W3ATTE3R16F
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R16F
JLCPCB Part #
C2601525
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.16Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS