RN73R2ATTD4171F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD4171F25
JLCPCB Part #
C2505039
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.17kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS