SG73P2ARTTD821J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ARTTD821J
JLCPCB Part #
C6221539
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS