RK73H2ATTD2802D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2802D
JLCPCB Part #
C2577352
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS