MCR10ERTF3092
MFR.Part #
MCR10ERTF3092
JLCPCB Part #
C20439550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS