TNPU080548K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU080548K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4026524
Description
-55℃~+125℃ 125mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS