P0805K1001JBW
MFR.Part #
P0805K1001JBW
JLCPCB Part #
C4164902
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount